2017-2018 m. projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai

Kauno Prano Daunio ugdymo centras nuo 2014 m. dalyvauja aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“. Tai didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Jo metu Lietuvos švietimo įstaigose renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ projekto metu (per mokslo metus), nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio, Lietuvos švietimo įstaigose vykdo panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo projektą „Mes rūšiuojam“ www.mesrusiuojam.lt.

Vykdant 2017-2018 metų aplinkosauginį projektą iš švietimo įstaigų buvo surinkta:
• 357 tonos elektros ir elektroninės įrangos atliekų;
• 13 tonų baterijų atliekų;
• Bendra taškų suma prizams – 32 tūkstančiai eurų.

2017 metais Centras surinko 425 kg elektros, elektroninės įrangos, 1 kg nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių. Už surinktas atliekas buvo paskirta 22,53 taškų suma prizams. Centro mokiniams buvo nupirkta dėlionė „Pasaulis“.

DĖKOJAME CENTRO BENDRUOMENEI UŽ DALYVAVIMĄ APLINKOSAUGINIAME PROJEKTE „MES RŪŠIUOJAM“.

2018 metais Centras surinko 421 kg elektros ir elektroninės įrangos.  Už surinktas atliekas buvo paskirta 23,91 taškų suma prizams.

2017-2018 m. projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai

Kviečiame ir šiais mokslo metais centro mokinius, jų tėvelius, pedagogus ir kitus darbuotojus rūšiuoti elektronikos ir baterijų atliekas, rinkti taškus ir iškeisti juos į vertingus prizus.
2019 m. pavasarį prašysime sukauptas atliekas (nešiojamosios baterijos, akumuliatoriai, nebenaudojama elektronika, buitinė technika) pristatyti į centrą.