Labdaros fondo „The Tiltas Trust“ (JK) narių viešnagė

Gegužės 22 d. centre viešėjo labdaros fondo „The Tiltas Trust“ (JK) nariai, kurie atvežė ir perdavė centrui labai reikalingų techninių priemonių skirtų regos negalią turintiems asmenis. Viena svarbesnių dovanų – Brailio spausdintuvas ViewPlus SpotDot. Didelis AČIŪ fondui ir jo nariams, kurie skyrė savo brangų laiką, susitiko su centre besimokančiais aklais ir silpnaregiais mokiniais, papasakojo apie savo prasmingą veiklą, pristatė dovanojamas priemones, kurios labai reikalingos mokinių savarankiško gyvenimo įgūdžių formavimui.