Amatų savaitė

2018 m. birželio 11-15 d. centre buvo vykdoma projektinė veikla „Amatų savaitė“

Pirmadienis, birželio 11 d.

Dalyvavimas respublikiniame projekte-seminare „Visiems kitaip“ Telšių miesto amfiteatre.

Antradienis, birželio 12 d.

Praktinė veikla „Pinam, rišam, audžiam, drožinėjam…“

Adelės ir Pauliaus Galaunių muziejuje mokėmės  pinti.

Trečiadienis, birželio 13 d.

Pažintinė-praktinė veikla Kauno statybos ir paslaugų centre.

Ketvirtadienis, birželio 14 d.

Dirbiniai iš molio. Molio dirbtuvės centre. Kelionė pėstute per Kauno Ąžuolyną, ten esančių skulptūrų apžiūrėjimas ir aptarimas. Užsiėmimas M. Žilinsko dailės galerijoje: dirbinių iš molio kūrimo procesas.

Penktadienis, birželio 15 d.

Baigiamasis renginys „Amato skonis“. Mokiniai pristatė savo darbus, kuriuos padarė per savaitę, aptarė įvykusią veiklą per keturias dienas. Darbų pristatymas vyko salėje, kurioje buvo surengta darbelių paroda ir kur kartu visi vaišinosi gardžiomis pasigamintomis vaišėmis.