NUOTOLINIS MOKYMAS  (nuo  2020 m. kovo 30 d.)

REKOMENDACIJOS

Įsivertinimo apie nuotolinį mokymą rezultatų ataskaitos:

Rekomendacijos nuotolinio mokymo tobulinimui:

Kontaktiniai asmenys, konsultuojantys mokinius, tėvus ir mokytojus nuotolinio mokymo klausimais:

1. Lolita Andriuškevičienė, pavaduotoja ugdymui. Tel.: 867095348, el.paštas: p.daunys.pavaduotoja@gmail.com
  2. Lina Vitkuvienė, informacinių technologijų sistemų administratorė. Tel.: 865925866, el.paštas: lina.vitkuviene@gmail.com
  3. Toma Malvicė, psichologė. Tel.: 867611346, el.paštas: toma.malvice@gmail.com
  4. Daiva Stumbrienė, psichologė. Tel.: 868773490, el.paštas:  daiva353@gmail.com
  5. Guoda Razumaitė, socialinė pedagogė. Tel.: 867095278, el.paštas: guoda.razumaite@gmail.com

2020-05-25 Aktuali informacija karantino periodu

ŠMSM ministro įsakymai:

Mieli mokytojai,

nuo kitos savaitės Jūsų lauks nelengvas iššūkis. Įsivaizduoju, kiek jėgų pareikalauja darbas su vaikais klasėse, tad neabejoju, kad dar daugiau energijos prireiks mokant juos nuotoliniu būdu. Pokyčiai visada sunkūs, bet šįkart jie neišvengiami.

Niekas negali atsakyti, kiek visa tai tęsis, todėl prašau visų apsišarvuoti kantrybe.

Jūsų atkaklaus ligšiolinio darbo dėka Kaunas pastaraisiais metais švietimo srityje yra aiškus lyderis Lietuvoje. Tikiu, kad sukaupta patirtis, žinios bei atsidavimas savo profesijai padės Jums išlaikyti tą motyvaciją ir tęsti savo misiją gerokai pasikeitusiomis sąlygomis.

Sudėtinga šių dienų situacija patvirtina, kad mokytojas, kaip medikas, pareigūnas ar karys – reikalingas visada. Pedagogams nepakanka profesionalumo – reikia ir tikro pašaukimo. Karantinas gali sustabdyti verslus, olimpiadas ir kitus renginius bei veiklas, tačiau mokyklų darbas nutrūkti negali.

Kol medikai kovoja dėl žmonių sveikatos ar net gyvybės, Jūs taip pat stovite priešakinėse linijose stengdamiesi dėl mūsų jaunosios kartos ugdymo, bendro išprusimo ir galiausiai užimtumo.

Net jei pasitaikys problemų ar techninių keblumų, tegul tokie trikdžiai netampa kliūtimi Jūsų tolesniam darbui.

Vertinu Jūsų pastangas, atsidavimą ir nuoširdžiai linkiu sėkmės.

Visvaldas Matijošaitis