Mokinių priėmimas į Centrą 2024-2025 m. m.

Priėmimas prasideda 2024 m. kovo 15 d.

Centras vadovaujasi priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu. Galioja ta pati tvarka, ji nesikeitė.

2024-2025 m. m. galime priimti:
1 kl. – 14 vaikų
2 kl. – 2 vaikus
7 kl. (lavinamąją) – 1 vaiką
9 kl. (lavinamąją) – 1 vaiką

Centrui priskirta teritorija – Kauno miestas.

Priėmimas į Kauno Prano Daunio ugdymo centrą galimas visus mokslo metus.

Prašymai pradėti mokytis registruojami elektroniniu būdu per Kauno miesto savivaldybės informacinę sistemą:

Nesant galimybės prašymo pateikti per informacinę sistemą, jis pateikiamas tiesiogiai pasirinktoje mokykloje.

Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarka

Dėl priėmimo į Kauno Prano Daunio ugdymo centrą kreipkitės telefonu 8(37) 33 18 24  arba  el.paštu kaunosim@gmail.com

Priėmimo komisija

Pirmininkė – Lolita Alvana Andriuškevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nariai:

• Aušra Jancevičienė, socialinė pedagogė
  • Vaiva Alijauskienė, specialioji pedagogė
  • Daiva Sasnauskienė, gydytoja reabilitologė

Į Centrą priimami asmenys, turintys regos, įvairiapusių raidos sutrikimų, kompleksinę negalią su dideliais ir labai dideliais specialiaisiais ugdymosi poreikiais. Priėmimas vykdomas vadovaujantis švietimą reglamentuojančiais dokumentais ir Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimais. Komplektuojant klases laikomasi normatyvinių reikalavimų, neviršijant dokumentuose nurodytų mokinių skaičiaus klasėse. Asmenų priėmimas į Centrą įforminamas mokymo sutartimi, kurioje aptariami Centro ir mokinio tėvų (globėjų, rūpintojų) įsipareigojimai bei jų nevykdymo pasekmės. Priėmimą vykdo priėmimo komisija, skiriama direktorės įsakymu, veikianti pagal direktorės patvirtintą darbo reglamentą. Centrui priskirta teritorija – Kauno miestas (regos sutrikimą turintiems asmenims ši sąlyga netaikoma).

Reikalingi dokumentai

1. Prašymas. Už vaiką iki 14 metų prašymą pateikia vienas iš tėvų (globėjų).
2. PPT (pedagoginės psichologinės tarnybos) pažyma dėl specialiojo ugdymosi ir (ar) švietimo pagalbos skyrimo.
3. Neįgalumo lygio pažyma.
4. Mokymosi pasiekimų įteisinimo arba atitinkamos ugdymo programos baigimo dokumentas.

Kauno m. savivaldybės švietimo skyriaus informacija: