Aš ir mano draugai

2020 m. sausio 8 d. mūsų mokyklą su dovanomis aplankė mokiniai iš Garliavos Jonučių progimnazijos. Su šia progimnazija jau daug metų vyksta ilgalaikis projektas „Aš galiu kai tu šalia“. Kasmet vis kiti mokiniai ir pedagogai atvyksta į mūsų įstaigą susipažinti su mūsų mokiniais ir su jais pabendrauti.

Progimnazijos mokiniai dalyvavo meninėje veikloje su 4a klasės mokiniais. Taip pat susipažino su brailio raštu. Dalyvavo ir muzikos pamokoje. Poilsio kambaryje prie vaišių stalo mokiniai dalinosi įspūdžiais.

Dėkojame Garliavos Jonučių progimnazijai už padovanotą mūsų įstaigai muzikos instrumentą „Džembė Nuba“!