Aš noriu matyti pavasarį

Balandžio 14 d. Kauno LIONS klubas ir M. K. Čiurlionio LIONS klubas sukvietė visus į kasmetinį labdaringą koncertą „Aš noriu matyti pavasarį“, Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Šiame koncerte kelis kūrinius atliko centro vokalinis trio: mokiniai  Liveta I., Jokūbas B., Dovydas M., vadovaujami muzikos mokytojos Diletos Jagelavičiūtės.

Koncerte skambėjo gražiausios autorinės atlikėjų R. Difarto ir A. Difartės dainos, klausytojai buvo įtraukti į dueto akustinės kūrybos kelionę per prisiminimų jūrą „Pavasario įkvėpti“.