Atviros pamokos, veiklos

2021 m. balandžio – birželio mėnesiais

Birželio 29 d. darželyje vyko vyriausiųjų darželio vaikų išlydėtuvės (žiūrėti), rudenį jie keliauja į mokyklą. Šventėje buvo daug linksmybių – šėlionės ant batuto, balionai, burbulai ir tortas!

Linkime būsimiems mokinukams didžiausios sėkmės!

Birželio mėnesį vyko projektinė veikla „Mokykla gyvenimui: – Mano sveiko gyvenimo būdo kelias“, kurį buvo iš dviejų  dalių: pirma – „Valgau sveikai ir skaniai“, antra – „Sportuoju linksmai“ . Mokiniai nufilmavo savo mėgstamą fizinę veiklą (žiūrėti), tėveliai siuntė vaikų mėgstamų sveikų patiekalų receptus (žiūrėti).

Centro mokiniai kartu su savo tėveliais buvo kviečiami prisidėti kuriant Prano Daunio Ugdymo centro sveikų ir skanių patiekalų receptų el. knygelę.  Šeimos turėjo atsiųsti mokinio mėgstamo sveiko patiekalo receptą su nuotraukomis ir aprašymu. Antroje projekto dalyje 1-10 klasių mokiniai kartu su savo klasės vadovu ar mokytoju filmavo mėgstamiausią  fizinį pratimą ar judriojo žaidimo vaizdo klipą.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir linkime sveikos vasaros!!!

Birželio 14 d. darželio kieme vyko improvizuota dailės ir aitvarų gamybos studija (žiūrėti) kartu su savanorėmis LSMU psichologijos studentėmis Urte ir Ugne bei jaunaisiais talentais.

Birželio 14 d. prasidėjo nauja draugystė (žiūrėti) su VšĮ „Būk saugus LT“, dalinamės akimirkomis iš mokinių veiklos būrelio metu.

Birželio 9 d. būsimi pirmokėliai (žiūrėti) apsilankė mokykloje , susipažino su klasėmis, mokytojais, mokyklos aplinka. Vaikai pasimatavo suolus, smalsiai apžiūrinėjo priemones, išbandė lauko pramogas. Auklėtojos su dideliu rūpesčiu ir atidumu drąsino savo vaikus. Rudenį laukia įdomus, iššūkių ir nuotykių kupinas mokyklos gyvenimas.

Daug įdomių dalykų (žiūrėti) galima nuveikti darželyje. Birželio 3 d. darželio vaikai tyrinėjo: šalta-šilta, šlapia-šilta, švelnu-šiurkštu, skęsta-plaukia. Galima žaisti, piešti, konstruoti, užlipti, nulipti (kartais nukristi), draugauti, pyktis, dalintis, patirti sėkmes ir nesėkmes, būti kaip visi arba būti vieninteliu tokiu.

Birželio 2 d. centre buvo minima Tarptautinė vaikų gynimo diena.
DĖKOJAME Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubui už suorganizuotą šventę ir kaniterapijos veiklą (žiūrėti) centro mokiniams.
Su šunimi bendrauti didis malonumas, nes su juo gali kvailioti kiek tinkamas ir net visai apsikvailinti – šuo ne tik nepasmerks, bet ir pats ims kvailioti kartu. Samuel Butler

Gegužės 3 d. 6a klasėje vyko atvira istorijos ir technologijų pamoka „Senasis Kaunas. Kauno pilis“ (žiūrėti).

Balandžio 22 dieną Kauno Prano Daunio ugdymo centro pedagogės Jolanta Kolomyjskienė ir Karolina Meištienė vedė atvirą veiklą „Kūryba per judesį“ (žiūrėti). Veikloje dalyvavo 1a, 1b ir 4b klasės mokiniai. Užsiėmimo metu šių klasių moksleiviai, padedant auklėtojoms ir mokytojos padėjėjoms (Birutei Čeidienei ir Aretai Narkevičienei), per judesį vaizdavo pagrindinius pavasario požymius. Šios kūrybinės veiklos metu vaikai ne tik susipažino su tokiomis šokio formomis, kaip baletas, tautiniai ir gatvės šokiai, bet ir patys atsidūrė šokėjų – kūrėjų vaidmenyje.