Baltijos šalių mokinių su negalia spartakiada

2018 metų birželio 3-6 dienomis Kauno Prano Daunio ugdymo centre vyko Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – aklųjų ir silpnaregių mokinių spartakiada. Spartakiada organizuojama „rato principu“: Vilnius – Kaunas – Ryga – Tartu. Visų mokyklų mokiniai aktyviai treniruojantis visus mokslo metus, kad atvažiavus į varžybas parodytų geriausius savo rezultatus trijose rungtyse: lengvosios atletikos bėgime, plaukimo estafetėje ir šaudauno (aklųjų teniso) komandinėse žaidynėse. Spartakiadoje dalyvaujantys mokiniai džiaugiasi naujomis pažintimis, maloniu bendravimu, įvairiomis kitomis pažintinėmis veiklomis.