Be patyčių

Kovo mėnesį, kaip ir kasmet, Kauno Prano Daunio ugdymo centro bendruomenė prisideda prie sąmoningumo didinimo iniciatyvos „Be patyčių“. Šiais metais mūsų Centre atsirado 22 „pagalbininkai“, kurie padės kovoti ar užkirsti kelią patyčioms. Šie „pagalbininkai“ buvo išdalinti kiekvienai klasei, kaip programa ir pasižadėjimas kovo mėnesiui. Klasėse  diskutuojama bei kalbama apie patyčias, pasitelkiant įvairias priemones: filmukų bei filmų apie patyčias peržiūra, pokalbiai žaidimo forma apie jausmus  bei prisimenama, ką reikėtų daryti įvykus patyčioms.

Tikriausiai įdomu, kas gi tie 22 „pagalbininkai“, kurie po vieną iškeliavo į klases?

Tai – patyčių priešnuodžiai:

PAGARBA, ŠYPSENA, LINKĖJIMAS GERA, GRAŽŪS ŽODŽIAI, PAGALBA, DRAUGYSTĖ, DALIJIMASIS,

RŪPINIMASIS, ATSIPRAŠYMAS, MANDAGUMAS, ATSAKINGUMAS, ATLEIDIMAS, POZITYVYMAS, TAIKUMAS,

GERANORIŠKUMAS, PRIĖMIMAS, GERAŠIRDIŠKUMAS, NORAS PADĖTI, ATIDUMAS, KANTRYBĖ, GERUMAS.

Tikimės, kad šie patyčių „priešnuodžiai“  Centre lankysis ir padės mums ne vien kovo mėnesį, bet pasiliks visam laikui!