Būk budrus ir atsargus kelyje

Norėdami užtikrinti savo saugumą gatvėje ir kelyje, neapsieisime be saugaus elgesio kelyje taisyklių mokėjimo ir jų paisymo. Kad mokytis saugaus eismo taisyklių būtų įdomiau, lapkričio 13 d. būrelis 2a, 2b, 3a klasių mokinių su savo mokytojomis Alma, Vilma ir Danuta vyko į Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Būk budrus ir atsargus, saugiai grįši į namus“. Mokiniai  mokėsi pagrindinių saugaus elgesio kelyje taisyklių, pasikartojo pagrindinius kelio ženklus, šviesoforo signalus, prisiminė, kaip tinkamai segėti atšvaitus.