Dantukų miestas

Spalio 24 d. būrys 2a, 2b, 3a klasių mokinių apsilankė dantų estetikos-implantologijos, protezavimo ir dantų priežiūros centre. Edukacinės programos metu mokiniai turėjo unikalią galimybę apžiūrėti specializuotą įrangą, protezų gamybos laboratoriją. Burnos higienos ekspertė supažindino su galimomis dantukų ligomis, burnos higienos priemonėmis, mokė, kaip taisyklingai valyti savo dantukus.
Dėkojame klinikos vadovams, burnos higienistei Sandrai Čepulkauskienei, laboratorijos darbuotojams už nuostabų edukacinį renginį ir už malonias dovanėles.