Dėdės Rudenėlio dovanos

Šių metų spalio 16-29 dienomis  centre vyko 1-4 klasių mokinių ir jų šeimos narių kūrybinių darbų paroda „Dėdės Rudenėlio dovanos“. Išdidžiai pūpsojo ir maloniai akį glostė iš įvairių rudens gėrybių padaryti ežiukai, šuniukai, pelėdos, kirmėlytės ir kiti personažai. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų ugdytinių ir jų šeimos narių sumanumu, kūrybiškumu ir išradingumu. Nuoširdžiai tariame „ačiū“ už nuoširdų triūsą, meniškumą, Centro bendruomenės erdvių papuošimą ir galimybę pasidalinti kūrybinėmis idėjomis.

~ Parodos kūrybiniai darbeliai ~