„Doodle jump“ žaidimo kūrimas

Lapkričio 20 d. 8a klasės mokinys Rimgaudas Baranauskas dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 klasių mokinių  renginyje „Kūrybinės dirbtuvės: kompiuterinių edukacinių žaidimų kūrimas, projektavimas“, kuris vyko Kauno „Santaros“ gimnazijoje. IT mokytoja Lina Vitkuvienė, kartu su kitais mokytojais, atlydėjusiais mokinius į renginį, dalyvavo diskusijoje „Mokymosi integralumo iššūkiai. Sėkmės istorijos“.

Atvykus į renginį, pirmiausia įvyko naujai įrengtos informacinių technologijų ir ekonomikos laboratorijos atidarymas, pagal gimnazijos mokinių parengtą programą su direktorės ir svečių sveikinimo žodžiais. Vėliau mokiniai kūrybinėse dirbtuvėse, padedant gimnazijos mokiniams mentoriams bei KTU dėstytojams, kūrė kompiuterinį edukacinį žaidimą „Doodle jump“, kuriame buvo pritaikytos integralios matematikos, IT, ekonomikos dalykų žinios. Mokiniai naudojo UNITY žaidimų kūrimo variklio programinę įrangą. Visi dalyvavę kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai organizatorių buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Nuoširdžiai DĖKOJAME „Santaros“ gimnazijos mokytojams ir kitiems organizatoriams už puikiai organizuotą renginį, gerą patirtį ir reikalingas iniciatyvas, organizuojant mokinių mokymąsi netradicinėse erdvėse!