Dovana – kelionė į Lietuvos jūrų muziejų

Birželio 12 dieną puikiai nusiteikusių ketvirtokų, septintokų, dešimtokų ir juos lydinčių pedagogų būrys išvyko į Klaipėdos jūrų muziejų. Kelionė autobusu neprailgo, nes pro langus vis keitėsi nuostabi, vasariška gamta. Atvykus į Klaipėdą ir persikėlus keltu per marias, prie muziejaus mus pasitiko edukacijos vadovė, kuri papasakojo apie delfinus, jų gyvenimo būdą. Vėliau stebėjome nuotaikingą delfinų ir ruonių pasirodymą, žavėdamiesi gyvūnų sugebėjimais ir triukais. Po nuostabios programos apžiūrėjome ekspozicijas ir akvariumuose įvairiaspalves žuvis. Aplankėme jūrų muziejaus gyventojus ruonius, pingvinus, jūrų liūtus. Ekskursijai pasibaigus vykome pasistiprinti į McDonaldą.

Už puikią pramogą, suteiktas žinias, malonias akimirkas, nuoširdžiai dėkojame mūsų nuolatiniams rėmėjams Kauno LIONS ir Kauno M.K. Čiurlionio LIONS klubams.

NUOŠIRDUS AČIŪ 😊