Draugystės žiedai

Lapkričio 22 d. vyko integruota tarpmokyklinė etikos-anglų kalbos pamoka „Draugystės žiedai“. Užsiėmime dalyvavo mūsų centro 6b, 9b-10b kl. ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro (LASUC) 6, 9 kl. mokiniai. Pamokos metu puoselėjome bendruomeniškumą, palaikėme pavasarį užsimezgusią draugystę tarp LASUC ir mūsų Centro mokinių, tobulėjome tolerancijos ir bendravimo srityse, atliekant užduotis pagerinome anglų kalbos žinias.

Mokytojos G. Dantienė ir A. Raginaitė

Mokinių atsiliepimai:

„Buvo linksma, man patiko, visi buvo labai malonūs. Norėtųsi, kad kitą kartą būtų daugiau laiko.“ Gabrielė 6b kl.

„Patiko susitikti ir pabendrauti su pažįstamais.“ Ainoras 9b kl.

„Smagios užduotys. Patiko dėlioti namą.“ Artūras 10b kl.

„Pamoka buvo labai linksma, visi buvo draugiški, supratingi. Norėčiau daugiau tokių susitikimų.“ Liveta 6b kl.

„Visi buvo draugiški, supratingi, pagilinome anglų kalbos žinias, susipažinome su svečiais.“ Dovydas 6b kl.

LASUC Ig klasės mokinio Hermio Kasperavičiaus mintys