Europos dienos minėjimas

Lietuvoje Europos diena plačiau pradėta švęsti nuo 2002 metų. Europos diena – 1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Reoberas Šumanas iškėlė Europos integracijos idėją. Tad šią dieną švenčiamas Europos Sąjungos gimtadienis. Organizuojami Europos dienai skirti renginiai, kurių metu visuomenė supažindinama su Europos Sąjunga, diskutuojama visai Europai svarbiais klausimais.

#MEPA – Mokyklos Europos parlamento ambasadoriai: istorijos mokytoja Jolanta ir technologijų mokytoja Kristina, informacinių technologijų  mokytoja Lina, bei jaunieji ambasadoriai 9b klasės mokiniai: Liveta, Gabrielė, Dovydas, Danielius, Lukas ir Edvinas pasveikino visus su artėjančia Europos diena. Renginį pristatė ir pasidalino su Centro bendruomene Facebook’o paskyroje.

Jaunieji ambasadoriai dalyvavo Europos egzamine, kuris vyko nuotoliniu būdu.

Visi KPDUC projektai: 2021 / 2020 / 2019 / 2018 / 2017