Gamtos pamoka „Pelkės edukacija stebint augaliją ir gyvūniją“

Rugsėjo 17 dieną 3a, 4a mokiniai su pedagogėmis Alma, Vilma, Jolanta ir  Raimonda vyko į  Kauno marių regioninį parką – gamtos mokyklą stebėti pelkės augalijos ir gyvūnijos. Dalis programos vyko miško aikštelėje. Mokiniai susipažino su pakeliui aptinkamais retais augalais. Pasivaikščiojimo metu pelkės taku, stebėjo įvairių augalų rūšis. Sugrįžę į gamtos mokyklą sužinojo apie Regioninio parko gyvūniją, augaliją bei jos apsaugą. Smagu kelionėse ne tik pamatyti, bet ir sužinoti, patirti, pabūti drauge.

Taigi labai svarbu, kad auganti karta nenutoltų nuo gamtos, suprastų ir išmoktų vertinti ją bei joje vykstančius reiškinius. Gamta – puikus mokymosi ir kūrybos laukas, erdvė augti ir tobulėti.

Parengė Vilma Barkauskienė