Gerumo akcija „Ištiesk pagalbos ranką beglobiui gyvūnui“

Lapkričio 15-30 dienomis Kauno Prano Daunio ugdymo centre vyko gerumo akcija „Ištiesk pagalbos ranką beglobiui gyvūnui“. Akcijos sumanytoja mokytoja Vilma Barkauskienė.

Centro pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir visa bendruomenė su meile ir džiaugsmu nešė dovanas beglobiams kačiukams ir šuniukams. Ypač paminėtina 3a klasė.

Ši akcija suvienijo visus nepaprastai svarbiam tikslui – besąlygiškai ir nuoširdžiai pagalbai likimo nuskriaustiems beglobiams gyvūnėliams. Surinkta parama buvo skirta „Lauros prieglaudėlės“ gyvūnėliams. Prieglaudos vadovė Laura Ališauskienė nuoširdžiai padėkojo už dovanas ir jautrumą beglobiams gyvūnams.

Gerumo akcijos tikslas pasiektas – tai švytinčios vaikų akys, atjauta ir meilė beglobiams gyvūnams. Dar kartą ačiū visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos „Ištiesk pagalbos ranką beglobiui gyvūnui“.