Grand Prix plaukimo varžybos Švedijoje

Šių metų sausio 26-27 dienomis Malmės mieste vykusiose 2019 m. Švedijos Grand Prix plaukimo varžybose mūsų 10 kl. mokinys Paulius Ašmontas (trenerė Birutė Statkevičienė) už parodytą geriausią rezultatą 100 m nuotolyje krūtine buvo apdovanotas specialiu prizu.

Varžybose rungėsi sportininkai iš Švedijos, Danijos, Norvegijos, Maltos, Rusijos, Lietuvos ir kitų šalių. Paulius pagerino savo asmeninį rekordą net 3,6 sek. bei  įvykdė 2019 m. Pasaulio plaukimo čempionato B normatyvą. Asmeninį geriausią rezultatą Paulius parodė ir plaukiant 50 m nugara (44,89 sek.).

Kitos plaukimo varžybos, kuriose dalyvaus Paulius ir septintokas Danielius, vyks Vokietijoje  Darmštato mieste.