Gyvenk sveikai!

Gegužės 31 d., ugdymo diena, skirta sportinei veiklai „Gyvenk sveikai“ sujungė bendruomenę išvykai į nuostabų gamtos kampelį. Išklausę saugaus elgesio instruktažą autobusais išvykome skirtingomis kryptimis į Panemunės šilą. Vieni drąsiai ėjo Trijų mergelių tiltu, kiti Smetonos alėja aktyviai pasuko link užimtumo ir užduočių aikštelių. Mokiniai kartu su pedagogais dalyvavo palapinės statymo parodomojoje programoje ir mokymuose, kuriems vadovavo kūno kultūros mokytojas J. Davalga. Tolėliau aikštelėje buvo suteiktos pirmosios  pagalbos teikimo žinios ir praktika, kuriai vadovavo mūsų Centro bendrosios praktikos slaugytoja A. Dobrochotovienė. Ir galiausiai smėlio paplūdimyje,  kartu su mokytojomis L. Pužaite ir  E. Gladkauskiene, bei Kauno kolegijos studentais, pasitinkant vasarą, sudalyvavome  sportinių užduočių rungtyse ir žaidimuose. Su mokytoja L. Buliuoliene nepertraukiamai ir azartiškai mokiniai žaidė krepšinį. Po virvės traukimo varžybų pavargę, bet sveiki ir linksmi grįžome į mokyklą.