Integruota tarpmokyklinė etikos-anglų kalbos pamoka „Bendraukime žaisdami“

Spalio 23 d. 7b ir 10 klasių mokiniai vyko į Vilnių, kur dalyvavo integruotoje tarpmokyklinėje etikos – anglų kalbos pamokoje „Bendraukime žaisdami“. Mokiniai trečią kartą susitiko bendrai veiklai su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro  7 ir 10 klasių mokiniais. Pirmuosius du kartus veikla vyko Vilniaus ir Kauno ugdymo centruose, trečiąjį kartą susitikome netradicinėje aplinkoje – Žaislų muziejuje, kur mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje. Mokiniai mokėsi pažinti save per skirtingų kartų patirtį – sužinojo daug informacijos apie žaidimo raidą, svarbą žmogui; galėjo paliesti žaislus, patys išbandyti skirtingų laikotarpių žaidimus. Po to vykome į LASUC, kur laukė numatytos užduotys anglų kalba, diskusija, įspūdžių muziejuje aptarimas.

Didelį įspūdį mokiniams paliko keliavimas skirtingomis transporto priemonėmis – troleibusu, traukiniu, mikroautobusu ir autobusu. Vienam neregiui mokiniui tai buvo kelionė – atradimas, kadangi  jis pirmą kartą keliavo traukiniu ir  patyrė daug teigiamų emocijų, naujų pojūčių.