Išgirsk Lietuvos balsą iš praeities

2021 m. kovo mėn. 5a kl. mokiniai Lukas Jastremskas, Henrikas Bulovas ir Benas Brastauskas dalyvavo Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 5 klasių mokinių integruotame istorijos – anglų k. protmūšyje „Išgirsk Lietuvos balsą iš praeities“ („Listen to the whispers of Lithuania from the past“). Renginys vyko nuotoliniu būdu MS Teams platformoje, o užduotys buvo pateiktos Socrative programėlėje. Mūsų penktokai puikiai susitvarkė – užsiregistravo, susikūrė paskyras, savo komandą pavadino „Team BH“ ir sudalyvavo protmūšyje, kuriame klausimai apie Lietuvos istoriją buvo pateikti angliškai. Komanda „Team BH“ surinko net 35 balus, su tuo ir sveikiname. Nugalėtojai iš viso surinko 79, o paskutinė vieta teko surinkusiems 15. Mokiniams pasiruošti padėjo mokytojos Jolanta ir Gintarė.