Ištiesk pagalbos ranką beglobiui gyvūnui

Jie – tai beglobiai gyvūnėliai, kurie vis dar svajoja – apie namus, minkštą lovą, paglostukus, švelnumą. Ar išpildys kas nors jų svajas ir padovanos šiltą glėbį ir meilę?“

Gyvūnėlių svajones pildė visą lapkričio mėnesį trečius metus iš eilės mūsų Prano Daunio ugdymo centro bendruomenė. Vyko gerumo akcija „Nebūk abejingas – ištiesk pagalbos ranką beglobiui gyvūnui“. Akcijos organizatorė mokytoja Vilma Barkauskienė. Labdara buvo skiriama „VŠĮ Lauros prieglaudėlės“ beglobiams gyvūnėliams.

Pedagogai, įstaigos darbuotojai, mokiniai ir jų tėveliai nešė lauktuves keturkojams, suteikė finansinę paramą.  O mūsų šaunioji logopedė Audronė A. priglaudė du beglobius broliukus kačiukus Markyzą ir  Milordą.

VŠĮ „Lauros prieglaudėlė“ vadovė Laura Ališauskienė dėkoja visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos.

Taigi, „Sėkime gerumo sėklas, kurios vieną dieną tikrai išaugs ir sužydės gražiausiais žiedais. Sakoma, kad „Meilę gyvūnams reikia rodyti darbais, o ne žodžiais“. Ačiū už jūsų gerumą!!! Ir iki pasimatymo kitais metais.

Parengė Vilma Barkauskienė