IT ir verslumo renginyje #SWITCH!

2018-09-20 Vilniuje, Lietuvos parodų rūmuose vyko didžiausias modernių technologijų ir verslumo renginys Baltijos šalyse #SWITCH, kuriame  dalyvavo 7-10 klasių mokiniai su mokytojomis Lina Vitkuviene ir Žydruole Černiauskiene. Renginyje išgirdome įdomių sėkmės istorijų, kuriomis dalinosi sėkmingų verslų steigėjai, technologijų vizionieriai, sužinojome apie Blockchain technologiją, klausėmės Lietuvos žvaigždžių pastebėjimų apie socialinės medijos reikšmę šiandieniniame gyvenime. Apsilankėme #SWITCH! Mokslo ir technologijų mugėje, kur susipažinome su formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigomis, tyrinėjom jų siūlomas programas, susijusias su IT. Užsukome ir į tradicinę #SWITCH! technologijų mugę, kurioje stebėjome kaip praktiškai valdomos kai kurios naujosios technologijos.