J. Vitkaus inžinerijos batalione

Lapkričio 20 dieną Juozo Vitkaus inžinerijos batalione neeilinė diena − kareivinių teritoriją okupavo šimtai įvairaus amžiaus vaikų: kaip ir kasmet, inžinieriai prieš Lietuvos kariuomenės dieną pakvietė jaunuosius civilius atvykti į bataliono atvirų durų dieną ir iš arti susipažinti su karių darbo specifika. Galimybe pamatyti sudėtingą karinę techniką, apžiūrėti ginkluotę ir net filmuose nematytą įrangą šiemet susidomėjo rekordinis skaičius – daugiau nei 4500 dalyvių. Jų tarpe – ir 4b klasės mokiniai.