Jaunimo mainų programos projektas „CREATE THE UNITY“

Rugsėjo 30 d. – spalio 7 d. Kauno Prano Daunio ugdymo centro 10 kl. mokiniai Gabrielė Petravičiūtė, Artūras Gajauskas ir mokytoja Andžela Šustickienė dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų programos projekte „CREATE THE UNITY“, kuris vyko Lenkijos Zakopanės regione, Murzasichle miestelyje.

Šio projekto pagrindinis tikslas – supažindinti dalyvius su tolerancijos, integracijos, bendruomenės kūrimo pagrindais su regėjimo negalią turinčiais vaikais.Siekiama parodyti, kaip gali save realizuoti ir būti reikšmingi savo aplinkoje visi vaikai. Bendri užsiėmimai formuojami seminarų, tarpkultūrinių vakarų, meninių pasirodymų forma, leidžia kiekvienam dalyviui plėtoti savo įgūdžius, atrasti talentą, išmokti ką nors naujo. Svarbiausiu tikslu laikoma regos sutrikimų turinčių vaikų ir neturinčių šios negalios integracija į bendrus užsiėmimus, įgyjant žinių leisiančių vaikams dirbti kartu su regėjimo negalią turinčiais įvairiose gyvenimo srityse.