Kalbinukų šventėje: seku seku pasaką 2019

Lapkričio 27 dieną Prano Daunio ugdymo centro 3a ir 4a klasės mokinių komanda: Matas, Benas, Henrikas, Urtė ir Lukas su mokytojomis Vilma ir Alma dalyvavo Kauno miesto pradinių klasių specialiųjų poreikių mokinių projekte „Kalbinukų šventė: seku seku pasaką 2019“, kuris vyko Kauno Rokų gimnazijoje.

Mokiniai pristatė A. Matučio pasakėčią „Daug norų“. Intrigą kūrė ir neleido nuobodžiauti šventės vedėjai – Alisa, Baltasis Triušis, Skrybėlius, atvykę iš Luiso Kerolio knygos „Alisa Stebuklų šalyje“. Jie didžiulėje skrybėlėje rasdavo įvairiausių pasakų užuominų. Tas pasakas vaidino ir vieni kitus šypsenėlėmis vertino šventės dalyviai.

Ugdytiniai džiaugėsi vieni kitų ir savo kūrybiniais darbeliais, darė „Flinto mankštą“, važinėjosi su Skrybėliumi mėlynuoju autobusiuku, žygiavo su Alisa Geltonų plytų keliu, su ragana Gingama virė stebuklingą viralą, mokėsi Adventinio šokio. Šventės metu įsiamžino „Fotografijoje atminčiai“ prie Rokų mokyklos 100-mečio medžio  drauge su Alisa, Triušiu ir Skrybėliumi. Buvo apdovanoti padėkos raštais, saldžiais prizais.

Šventės metu Kauno Prano Daunio ugdymo centro mokinių komanda išvydo daug pasakų personažų, pasisėmė  gyvenimo išminties, praturtino savo žodynus, patyrė bendravimo džiaugsmą, įgijo drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis.

Parengė Vilma Barkauskienė