Kalėdinis atvirukas

Kiekvienų metų pabaigoje mus aplanko Šv. Kalėdų džiaugsmas, krikščioniškojoje tradicijoje primenantis apie Kristaus atėjimą į šį pasaulį, kartu – viena mylimiausių viso pasaulio vaikų švenčių. Tradicinis kasmetinis Tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Kalėdinis atvirukas“ šiemet pakvietė Kauno Prano Daunio ugdymo centro 4a klasės (mokytoja Vilma B.) mokinius Leonardą J. ir Domą S.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą ir savarankiško darbo įgūdžius. Jame dalyvavo Lietuvos ir užsienio lietuvių  mokyklų mokiniai. Vertinimo komisijoje dirbo ir dailininkai profesionalai, ir Vilniaus bendrojo ugdymo bei meno mokyklų pedagogai.

Leonardas J. su kūrybiniu darbu „Kalėdų sapnas“ ir Domas S. su kūrybiniu darbu „Kalėdų šėlsmas“ sukūrė tikrą šventinį stebuklą – originalų autorinį darbelį, kuriuo prisidėjo prie džiugios šventės laukimo. Už kūrybiškai sukurtus „Kalėdinius atvirukus“ ketvirtokai apdovanoti padėkomis. Ačiū šauniems mokinukams.