Prie Kalėdinės Kauno eglutės

Gruodžio mėn. dauguma mokytojų savo klasės mokiniams organizavo pažintinę edukacinę veiklą Kauno rotušės aikštėje, aplankydami nuostabaus kosminio grožio Kalėdinę Kauno eglutę.

Gruodžio 10 d. 4c klasės mokiniai su mokytoja Egle ir padėjėja Natalija aplankė Kauno miesto eglę. Pakabino padarytus savo linkėjimų ir norų žaisliukus eglės viduje, paskambino Kalėdų seneliui, pašėliojo ant arkliukų. Užpildė savo širdis Šv. Kalėdų laukimo…

Gruodžio 11 d. centro 2a ir 3a klasės mokiniai su mokytojomis Vilma, Laima ir mokytojo padėjėjomis Raimonda, Edita aplankė Kalėdinę eglę Kauno rotušėje. Edukacijos metu pradinukai sužinojo, kas išrado Kalėdų eglutę? Kur ir kada buvo papuošta pirmoji Kalėdų eglė? Kaip buvo puošiamos žaliaskarės ir ką simbolizavo tie papuošimai? Mokiniams Kalėdinis miestelis, eglutė ir gyvūnėlių karuselė paliko didelį įspūdį. Grįžę į ugdymo centrą ugdytiniai dalijosi įspūdžiais bei nupiešė kalėdinę eglutę.

Geriausiai šventinę nuotaiką galima pajusti kalėdiniame miestelyje, prie pagrindinės Kauno eglutės.  Tuo įsitikino 3b klasės mokiniai su mokytoja Danuta ir padėjėja Areta, gruodžio 12 dieną pravesdamos integruotą pažintinės, komunikacinės, meninės veiklos pamoką „Kaunas puošiasi šventėms“. Čia tiek daug  linksmybių, spalvų, fantastiškų  dekoracijų, skanumynų!

Linkime visiems šventinės nuotaikos!