„Vyturio“ gimnazijos trečiokų dovana

Sakoma, gerumo nepaliesi. Jį gali tiktai pajusti ir padovanoti kitam žmogui…

Neseniai sulaukėme gražaus gesto iš Kauno „Vyturio“ gimnazijos trečiokų, kurie, kartu su tėveliais ir mokytojais, nusprendė nupirkti ir padovanoti mūsų Centro regos negalią turintiems mokiniams knygą „Užsimerk“. Gimnazistai patys panoro įteikti dovaną ir pabendrauti su mūsų ugdytiniais. Tad, sausio 9 d., sulaukėme svečių ir galėjome pasidžiaugti dovana.

Viešnagės metu trečiokėliai susipažino su Brailio raštu, baltos lazdelės pagalba keliavo po koridorius, lankėsi kompiuterių klasėje, kur visa technika pritaikyta akliesiems ir silpnaregiams.