Kelionė į pasakų šalį

Gruodžio 4 d. 2a ir 3a klasių mokiniai su mokytojomis Laima B. ir  Vilma B. troleibusu vyko į Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Daugumai mokinių tai buvo iššūkis, nes pirmą  kartą teko važiuoti troleibusu. Bibliotekos darbuotoja skaitė rašytojos Susan Kreller knygą „Šliumpis Pumpis“ apie maumą, kuriam patinka krėsti įvairias šunybes bei visada visur vėluoti. Šmaikščios trumpos maumiškos istorijos visus prajuokino ir pamokė. Mokiniai išsirinko mėgstamus herojus ir su jais suvaidino „šešėlių teatre“, dainavo, šoko. Be to, visi mokiniai išsirinko sau patinkančias knygas ir jas su malonumu skaitė. Papūga narvelyje tarsi pritarė visai mokinių veiklai.