Konkurse „Pavasario žingsneliai 2019“

Vienas iš 2019 metų centro veiklos tikslų – „Gerinti ugdymo kokybę, formaliąją ir neformaliąją ugdomąją veiklą siejant su ugdytinių gyvenimo patirtimis įvairiuose kontekstuose, …“

4b klasės mokiniai ilgalaikio projekto metu augino įvairių daržovių ir gėlių sėklas skaidriuose induose. Stebėjo, kas anksčiau pradeda augti: šaknys ar stiebai; po kiek laiko pasimato pirmieji lapeliai… Stebėjimo medžiagą apibendrino diagramose.

Vieno iš projekto augalų nuotraukų koliažas „Bulvė“ dalyvavo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos organizuotame respublikiniame konkurse „Pavasario žingsneliai 2019“.

Komisijos sprendimu 4b klasės mokinių darbui skirta I – oji vieta.

Labai džiaugiamės puikiu įvertinimu.