Konstitucijos Egzaminas 2018

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 12-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet atkurtai Lietuvos Respublikai 100 metų ir Konstitucijos egzamino laikymas dovana Lietuvai.

Konstitucijos egzaminas vyko dviem etapais. Jame dalyvavo 7-10 klasių mokiniai. Pirmajame etape geriausiai pasirodė 10 klasės mokinys Paulius Ašmontas. Jis pateko į antrąjį LR konstitucijos etapą, kuriame atsakė  į 18 iš 19 klausimų.

Mokykloje sudaryta komisija  (mokytojos: Jolanta Strebeikienė ir Daiva Ruočkienė) patikrino egzamino dalyvio testinių užduočių su pasirenkamais variantais atsakymus (nuo 1 iki 19 klausimo). Pastaba: mokyklose sudaryta vertinimo komisija nevertino 20 klausimo atsakymo. Mokinio užduočių lapai buvo nuskenuoti ir atsiųsti el. paštu: konstitucija@inlinen.eu