Kuriame pasaką

Jau senai įrodyta, jog pasakų nauda yra didžiulė. Vaikai labai mėgsta kuomet jų tėveliai seka pasakas prieš miegą. Tai lavina vaikų vaizduotę ir padeda geriau miegoti. Pasakos padeda vaikams suprasti daugelį dalykų, todėl pasaulis jiems tampa aiškesnis. Taigi spalio 2 dieną 1-5 klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso renginyje – susitikime su knygų autoriumi Dainiumi Šukiu  „Kuriame pasaką“. Rašytojas piešinių pagalba pasekė vaikams pasaką „Katinas“. Patys vaikai kartu su knygų autoriumi vaizdinių, žaidybinių priemonių pagalba sukūrė nuotaikingą, šmaikščią ir šiuolaikišką pasaką su laiminga pabaiga „Trys paršiukai“. Džiugu, kad po apsilankymo su autoriumi Dainiumi Šukiu  ugdymo centro mokiniai į klases grįžo kupini džiugių emocijų.

Albertas Einšteinas yra pasakęs „Jei norite, kad vaikai būtų protingi – skaitykite jiems pasakas, jei norite, kad jie būtų labai protingi – skaitykite labai daug pasakų“. Apie pasakų naudą prabilta jau senai, o pasakos reikalingos ir šiandien.

Parengė Vilma Barkauskienė