„VISIEMS KITAIP“

„VISIEMS KITAIP“

2019 m. birželio 18 d. vyko jau aštuntasis respublikinis mokinių ir mokytojų projektas–seminaras „Visiems kitaip“. Tai tęstinis seminaras bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams ir specialistams, dirbantiems su įvairių gebėjimų ir specialiųjų poreikių turinčiais mokiniais.

Šįmet seminaras vyko Kėdainių rajono Akademijos miestelyje, jo sklandų darbą organizavo Akademijos gimnazijos kolektyvas.

Po nuotaikingo prisistatymo visi dalyviai buvo suskirstyti į penkias grupes ir leidosi sužinoti mokslo paslapčių  į įvairius edukacinius užsiėmimus netradicinėse aplinkose: „Kultūrinių augalų veislės“ LAMMC  Žolių selekcijos skyriuje su biologijos mokytoja Birute Diliautiene, „LAMMC laboratorijos ir jų veikla“ Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centre su matematikos mokytoja Daiva Barauskiene, „Verslaus  ūkio dėlionė“ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje su matematikos mokytoja Daina Čepiene, „Pažintis su įmone UAB „Dotnuva Baltic“ su socialine pedagoge Ona Šulinskiene, „Karvių melžimas robotais“ Dotnuvos eksperimentiniame ūkyje su spec. pedagoge Jolanta Krasauskiene, „Turistinės technikos kliūčių ruožas“ Akademijos gimnazijoje su kūno kultūros mokytoju Rimvydu Proscevičiumi.

Šiose veiklose dalyvavo Kėdainių rajono akademijos gimnazijos, Kauno Prano Daunio ugdymo centro, Kauno Kovo 11-osios gimnazijos, Telšių „Atžalyno“ progimnazijos, Telšių regioninio profesinio mokymo centro, Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijos, Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir jų mokytojai.

Ekskursijos į Paberžę metu visi dalyviai apsilankė medinėje Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje, kurioje beveik trisdešimt metų kunigavo žmonių itin mylimas sielos daktaras, legendinis vienuolis kapucinas Algirdas Mykolas Dobrovolskis, žinomas Tėvo Stanislovo vardu, bažnytinių drabužių ir ritualinių reikmenų muziejuje, 1863 m. sukilimo muziejuje, įkurtame buvusiame Paberžės dvare, apžiūrėjo koplytstulpį, skirtą sukilimo vadui A. Mackevičiui atminti. 

Pievelėje prie Liaudės upės įvyko  ugdymo veiklų apibendrinimas, įspūdžių aptarimas, malonus pabendravimas. Po malonios refleksijos visi projekto-seminaro dalyviai nuvyko prie Baikainių piliakalnio, ant kurio užkopę galėjo pasigrožėti apylinkių vaizdais.

Nuoširdi padėka Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos direktoriui Liudui Tauginui, matematikos mokytojai Nijolei Ramanauskienei, mokytojams, mokiniams ir kitiems nariams už šiltą, malonų, jaukų projekto dalyvių priėmimą, netradicinių veiklų organizavimą, pažintines ekskursijas.

PROGRAMA „VISIEMS KITAIP“                 KVIETIMAS „VISIEMS KITAIP“

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status