Latvijos fondo „Eime drauge“ koncertas

Spalio 27 dienos vakarą, Vilniaus liuteronų bažnyčioje vyko Latvijos fondo „Eime drauge“ mišraus choro ir solistų koncertas Latvijos 100-mečio proga. Svečius sveikino Latvijos ambasadorius  Lietuvoje Einaras Semanis. Pasveikinti ir kartu padainuoti taip pat buvo pakviesti ir Prano Daunio ugdymo centro mokiniai  Liveta, Dovydas, Jokūbas ir muzikos mokytoja Dileta. Puiki akustika, nuostabūs atlikėjai  leido lietis muzikai bažnyčios skliautuose. Šilta publika  aplodismentais dėkojo už širdį palietusią muziką ir bendrą lietuvišką dainą.