Lietuva – mano širdyje

Tarpmokyklinio projekto „Keliauk, pažink, atrask, pasidalink“ vienas iš uždavinių: skatinti mokinių domėjimąsi gimtojo krašto istorija, kraštovaizdžiu, kultūriniu paveldu.

Centro 4b klasės mokytoja Danuta ir J. Laužiko mokyklos 7b kl. mokytoja Lida 2021 m. kovo 12 d. vykdė nuotolinę integruotą pažintinės, komunikacinės veiklos pamoką „Lietuva – mano širdyje“. Susitikę virtualiai abiejų klasių mokiniai rungėsi viktorinoje „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“. Viktorinos metu komandos atsakė į įvairius klausimus, atliko užduotis, Lietuvai skyrė gražiausius žodžius ir eiles. Viktorinoje pralaimėjusių nebuvo, nugalėjo draugystė.

Viktorina „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“