Lietuvių kalbos dienos

Nuo 2020 vasario mėn. 16 d. iki kovo mėn. 11 d. ugdymo centre vyko renginiai, pokalbiai, klasių valandėlės, skirtos Lietuvių kalbos dienoms. Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją ir ugdyti pagarbą lietuvių kalbai.

2 – 10 klasių mokiniai rašė dailyraštį „Rašom“ ir varžėsi dėl gražiausios rašysenos. Centro mokiniai ir mokytojai rinko taisyklingiausiai, gražiausiai, estetiškiausiai parašytus darbus. 2 – 4 klasių mokinių tarpe pirma vieta atiteko 4a klasės mokinei Urtei Sakalauskaitei, antra vieta – 5b klasės mokinei Ugnei Sangavičiūtei, trečia –  4a klasės mokiniui Lukui Jastremskui. 5 – 10 klasių mokinių tarpe pirma vieta atiteko 8c klasės mokiniui Evaldui Veličkai, antra vieta – 7b klasės mokinei Medai Jegelevičiūtei, o trečia –  9a klasės mokinei Deimilei Kerevičiūtei. Visiems konkurso nugalėtojams buvo įteiktos padėkos.

4a  ir  3a klasių mokiniai parodė spektaklį  A. Matučio „Daug norų“, kuris visus sužavėjo, o ypač kalbos raiškumu. Tad mylėkime ir branginkime lietuvių kalbą taip, kaip ją mylėjo ir brangino mūsų senoliai!