Lietuvos aklųjų ir silpnaregių individualus plaukimo čempionatas

Balandžio 7 d. Elektrėnų savivaldybės sporto centro baseine vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių individualus plaukimo čempionatas. Jame dalyvavo pajėgiausi LASF penkių sporto klubų iš Kauno, Šiaulių ir Vilniaus plaukikai, tarp jų ir mūsų centro mokiniai Paulius, Lukas ir Danielius bei keli buvę mokiniai, dabar jau studentai.

Paulius tapo Lietuvos plaukimo čempionu ir rekordininku. Lukas buvo apdovanotas čempionato sidabro ir bronzos medaliais. Tai didelis jo kruopštaus darbo vaisius. Danielius užėmė dvi trečias vietas ir buvo apdovanotas dviem bronzos medaliais.

Mokinių trenerė Birutė Statkevičienė džiaugiasi savo ugdytinių rezultatais ir dėkoja centrui už sudaromas sąlygas mokiniams sportuoti ir laiku nuvykti į plaukimo varžybas.