Literatūrinę-muzikinę skrynelę pravėrus

Sausio 16 d. ugdymo centro mokiniai su mokytojomis Alma Murziene, Dileta Jagelavičiūte, Audrone Ribinskiene ir Laima Borusevičiūte dalyvavo popietėje „Literatūrinę-muzikinę skrynelę pravėrus“ Kauno miesto Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Vaikų literatūros skyriuje. Muzikos studijos „Adlibitum“’ mokiniai atliko dainas, skirtas mokytojams, apie žiemą, kurios vis dar nesulaukiam bei kitas linksmas dainas. Ypač publiką sugraudino A. Kulikausko daina „Ateina Dievas“. Visus labai sužavėjo mokinių skambūs balsai. 2a klasės mokinys Vytautas Ginkus deklamavo J. Pipirienės eilėraštį „Sargis ir kotletai“. o  4a klasės mokiniai parodė spektaklį „Daug norų“ pagal A. Matučio pasakėčią.

Be to, visą mėnesį šioje bibliotekoje eksponuojama 4a, 2a ir 3b klasių mokinių piešinių paroda „Žiemos taku“. Parodą organizavo mokytojos: Alma Murzienė, Laima Borusevičiūtė, Danuta Kauklienė bei Jolanta Kolomyjskienė.