MAGIS diena Kauno Jėzuitų gimnazijoje

Balandžio 18 d. ugdymo centro mokiniai lankėsi Kauno Jėzuitų gimnazijoje,kurioje vyko Magis – socialinių veiklų diena, skirta skatinti mokinius žinoti daugiau, siekti daugiau, dalytis daugiau, mylėti daugiau. Dalyvavo 6b-7a, 7b, 8c-9a, 10b klasių mokiniai lydimi Aušos Jancevičienės, Giedrės Petkuvienės, Žydruolė Černiauskienės, Kristina Mikalajūnaitė, Živilė Žymantienės.  Diena prasidėjo Šv. Mišiomis jėzuitų bažnyčioje, vėliau mūsų ugdymo centro mokiniai bendravo su KJG mokiniais, kurie jiems pristatė ir aprodė mokyklą, robotikos pasiekimus, surengė patyrimines rungtis.