Mano mėgstamiausios knygos veikėjas

2020 m. vasario-balandžio mėn. buvo vykdomas Aukštaitijos regiono priešmokyklinio amžiaus ugdytinių ir 1–5 klasių mokinių turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kalbos ugdymo projektas „Mano mėgstamiausios knygos veikėjas“ ( Nuostatai ). Jame dalyvavo Centro 1a klasės mokiniai Reinaldas Merkevičius ir Arminas Gintutis, kur Reinaldas Merkevičius gavo padėkos raštą už kūrybiškiausią piešinį, o Arminas Gintutis buvo apdovanotas padėkos raštu už dalyvavimą. Didžiuojamės savo mokiniais.

Kviečiame aplankyti virtualią piešinių parodą „Mano mėgstamiausios knygos veikėjas“!