Mano pasaulis

Spalio 29 d. vyko respublikinė konferencija „Autizmas: pažinti, suprasti, padėti“.  Šios konferencijos metu vyko respublikinė  virtuali vaikų piešinių paroda-konkursas „Mano pasaulis“.  Respublikinėje konferencijoje dalyvavo Centro mokytojos, kurios pristatė savo auklėtinių darbelius: Eglė – 1c klasės Reinos piešinį „Žaliasis mikrobas“, Danuta – 4b klasės Vytautės kūrybinį darbą „Mergaitės dainuoja“ ir Teresė – 6b klasės Ugnės piešinį „Mano svajonės“.  Džiaugiamės mergaičių kūrybiškumu, gebėjimu meniškai atskleisti savo jausmus ir būseną.

Virtuali piešinių paroda ,,Mano pasaulis“ 2020

Šiaulių universitetas. Mokslinėje konferencijoje naujausios įžvalgos apie autizmo spektro sutrikimus. 2020 m. spalio 29 d. įvyko virtuali respublikinė mokslinė praktinė konferencija „Autiznas: pažinti, suprasti, padėtiׅ“. Skaityti toliau —>