Mašiotynė ir jos pasakų senelis

Šiais mokslo metais centras dalyvauja tarpmokykliniame projekte „Keliauk, pažink, atrask, pasidalink“. Pagal situaciją ir galimybės vykdoma įvairi numatyta veikla. 2020 m. spalio 20 d. 4b kl. mokiniai vyko į Kačerginę, kur buvo vykdoma integruota pažintinė, komunikacinė veikla  „Mašiotynė ir jos pasakų senelis“.  Kauno Jono Laužiko mokyklos draugai perdavė mūsų centro mokiniams siurprizą – užduotį, kurią reikėjo atlikti Kačerginės bibliotekoje. Čia mokiniai susipažino su P. Mašioto asmenybe, kūryba, pasiklausė bibliotekininkės Editos sekamos pasakos, o tada skubėjo į Mašiotynę,  kur turėjo atlikti draugų sumanytą užduotį: surasti nurodytas pasakų personažų skulptūras. Braidžiodami po rudeniniais lapais nuklotą pasakų parką, mokiniai džiaugėsi radę ir atpažinę įvairius pasakų personažus. Atliko ir bibliotekininkės užduotį – surado pasakos „Paliegusi obelis“ herojus varną ir genį. Kol nėra galimybės su draugais susitikti gyvai, smagu bendrauti, bendradarbiauti ir nuotoliniu būdu.