Matematikos Ekspertas 2020

Aštuonias savaites 4a klasės mokiniai, savo mokytojos Vilmos Barkauskienės pakvieti, dalyvavo nacionaliniame interaktyviajame matematikos konkurse „Matematikos Ekspertas 2020“. Konkurso misija – įkvėpti vaikus mokytis matematikos ir paskatinti skaitmeninių priemonių naudojimą pradinėse klasėse. Konkurse svarbiausia buvo – entuziazmas, kurio ketvirtokams tikrai netrūko. Vaikams labai patiko atlikti interaktyvias užduotis kompiuteriu ir planšetėmis. Jie pamėgo matematiką ir pagerino skaičiavimo gebėjimus. 4a klasės mokiniai buvo apdovanoti diplomais. Septintąją savaitę ketvirtokai užėmė 5-ąją vietą respublikoje. Smagu buvo matyti laimingus ugdytinius.