Mažieji tyrinėtojai

Kviečiame pasižiūrėti ilgalaikio respublikinio projekto „Mažieji tyrinėtojai“, pritaikant STEAM ugdymo(si) metodus mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių BAIGIAMĄJĮ FILMUKĄ (Žiūrėti)!

2021 Balandis (Žiūrėti)

Centre įgyvendinamas STEAM projektas šį mėnesį vėl atliko daug eksperimentų ir tyrimų, greta pagrindinės veiklos, atėjus taip lauktam pavasariui – sodinu – auginu. Pasidžiaukim ir pažiūrėkim, kokius atradimus ir pastebėjimus užfiksavo projekto dalyviai.

2021 Kovas (Žiūrėti)

„Laboratorinės dirbtuvės“. Nors ir karantinas, bet mūsų vaikai laboratorijose dirba, atranda ir stebi įvairius bandymus.

2021 Sausis-Vasaris (Žiūrėti)

Sausio-vasario mėnesiais tęsėsi projekto „Mažieji tyrinėtojai“ veiklos.

2020 Gruodis (Žiūrėti)

Labai džiugu, kad Centro projektas „Mažieji tyrinėtojai“ ugdymosi STEAM metodų pritaikymas vaikams, turintiems SUP, tęsiasi ir sulaukiam vis įdomesnių veiksenų.

2020 Lapkritis (Žiūrėti)

Spalio mėn. startavo centro organizuojamas respublikinis projektas  „Mažieji tyrinėtojai“, ugdymo(si) STEAM metodų pritaikymas mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių. STEAM ugdyme akcentuojamas kūrybiškumas ir techninė kūryba kaip tarpdisciplininė prieiga, ją racionaliai derinant su atskirų mokomųjų dalykų ypatumais. Labai džiaugiamės Jūsų noru dalyvauti ir atsiųstomis nuotraukomis, kuriose galim išvysti tiek daug įvairių atliktų eksperimentų, stebėjimų.

2020 Spalis (Žiūrėti)

Visi KPDUC projektai: 2021 / 2020 / 2019 / 2018 / 2017