MEPA projektas. Baigtinis seminaras

Birželio 19 d., Europos Parlamento informaciniame centre, Gedimino pr. 16,  Vilniuje vyko baigtinis MEPA seminaras. Kartu su kitais 70 Lietuvos mokyklų mokytojų jame dalyvavo ir mūsų ugdymo centro mokytojos Daiva Ruočkienė ir Jolanta Strebeikienė. Buvo įdomus LR krašto apsaugos viceministro Edvino  Kerzos pranešimas apie kibernetinį saugumą Lietuvoje bei Europos sąjungoje. Šiame seminare dalijomės vykdytų veiklų patirtimi. 2018-2019 m.m. vyks tęstinis MEPA projektas.

MEPA projektas. Europos dienos minėjimas

2018 m. gegužės 10 d.,  9.50 val.  šventėme Europos dieną.  Ryte mokytojai kartu su mokiniais rado ant klasės mokytojo stalo informaciją, kur visiems rinktis.  Informacija buvo pateikta  QR & Barcode Scanner programa. Per trečią pamoką mokyklos skaitykloje vyko protų mūšis, kuriame dalyvavo 6-10 klasių mokiniai, buvo penkios grupės. Kiekviena grupė sugalvojo kuo įdomesnį savo pavadinimą. Vyko įnirtinga kova. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.

2018-01-30 lentynos „Informacija apie Europos Sąjungą“ paruošimas

Nuo 2017 m. spalio mėn. Kauno Prano Daunio ugdymo centro mokinių grupė dalyvauja  projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Projektas vyksta  2017 m. spalio mėn. – 2018 birželio mėn. Informaciją apie projektą rasite šiuo adresu:

Šioje svetainėje daug papildomos medžiagos, kurią galima panaudoti klasės valandėlėse. Yra  galimybė pasinaudoti elektroninėmis pratybomis. Fiksuokite pamokų temas susijusias su Europos sąjunga ir mokinių skaičių bei datą, kada tai vyko. Mokyklos skaitykloje yra paruoštas papildomos literatūros stendas. Projekto eigoje, mokinių iniciatyvinė grupė kartu su mokytojomis Jolanta ir Daiva praves pamokas ES tema, suteiks papildomos informacijos.