Olympis 2019 – Rudens sesija

2019 m. lapkričio 1-31 d. 10 Centro 3-10 klasių mokinių dalyvavo jubiliejinėje 10 sesijoje Tarptautinių edukacinių konkursų 1-12 klasių mokiniams „Olympis 2019 – Rudens sesija“. Mokinių dalyvavimu šiuose konkursuose nuolat rūpinasi informacinių technologijų mokytoja Lina Vitkuvienė.

Edukacinių konkursų „Olympis“ organizatoriai dėkoja centro mokytojams už konkurso organizavimą mokymo įstaigoje, o mokiniams – už dalyvavimą. Visiems dalyviams už dalyvavimą ir parodytus rezultatus įteikiami diplomai, padėkos, pažymėjimai, tušinukai,  medaliai.

Svetainės www.Olympis.lt puslapyje „Rezultatai pagal mokyklas“ galima susipažinti ir peržiūrėti mokinių rezultatus.

Konkursų „Olympis“ rudens sesijoje dalyvavo 29 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų.

Tikimės sėkmingai dalyvauti ir pavasario sesijoje, kuri vyks 2020 m. kovo 1-31 d.