Parodoje MOKYKLA 2018

Kiekvienais metais Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo, Lapkričio 23-24 dienomis organizuojama respublikinė  paroda MOKYKLA 2018. Šiais metais parodoje veiklas organizavo ir mūsų centro mokytojos.

Mokytoja Laima Buliuolienė kartu su kolege vedė užsiėmimą  „Kūno kultūros pamokoje ne tik pratimai!? Pamatyk ir išmėgink!“, kuris buvo skirtas pradinių klasių mokytojams. Improvizuotoje pamokoje sportavo parodos lankytojai, mokinukai ir leidyklos „Šviesa“ darbuotojai.

Mokytojos Giedrė Petkuvienė, Lina Vitkuvienė ir Rimvydė Bundzienė parodos „Mokykla 2018“ Atradimų laboratorijose  organizavo užsiėmimą „Matuojam, skaičiuojam ir susimąstom“ 5-6 klasių mokiniams ir kitiems parodos dalyviams.